ÖVRIGT / Leksaker / Gunghäst 15967006
nr 1596 7006
Gunghäst
modell äldre. Längd: 75 cm, höjd: 64 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 5 februari 2024
kl 19:46:43
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
450 kr
6
600 kr
6
600 kr
6
700 kr
6
700 kr
600 kr
6
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
6
6